Açıklamalar
* Kayıt esnasında kendinize özgü bir kullanıcı adı ve şifre belirleyiniz. Belirlediğiniz kullanıcı adı ve şireyi not ediniz, bundan sonraki tüm işlemleriniz belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile yapılacaktır.
* Kayıt esanasında belirttiğiniz telefon numarasına; kontör yükleme durumlarınız, ödeme ve diğer onaylarınız otomatik olarak bildirilecektir. Reklam bildirimleri göndermiyoruz.
* Fatura nüshalarınız, kayıt esnasında belirttiğiniz e-maile otomatik olarak iletilecektir. Firmamız E-faturaya tabi olduğu için maile gönderilen nüsha çıktı alınarak resmi işlemlerde kullanılabilir. Faturanın aslı kurye ile en geç 15 gün içerisinde belirttiğiniz adrese ayrıca iletilecektir.
* Kullanmak istediğiniz başlığı, türkçe karakter(ş,ü,ç,ı,İ,ğ,ö) içermeyecek ve 11 karakteri geçmeyecek şekilde belirtiniz.:
* KAYIT OLDUKTAN SONRA; Belirttiğiniz telefon numarasından size ulaşılarak fatura bilgileriniz istenecektir. Fatura Bilgilerinizde TC yada VergiNo vergi dairesi ve adres dahil olmalıdır.

Yeni Kayıt . . .
Kullanıcı Adı
Şifreniz
Şifreniz(Tekrar)
Kullanmak Istediğiniz Başlıgınız
E-mail
Telefon
Açıklama(kurum / İL adı )
Resim Doğrulama
(Alttaki resimdeki metni yazınız)

...
Kayıt olduktan sonra;
1. Başlık talep formunun çıktısını alıp, doldurun(Ana Sayfada)(şimdi INDIRmek için tıklayın)
2. Kimlik fotokopinizin altına ...... başlığının tahsisi içindir yazınız(okul mührü ile mühürleyip imzalayın)
3. Tüzel kişiler için, Vergi levhası(kaşelenmiş) ve yetkili tarafından imzalanmış
Bu 3 belgeyi taratın yada resmini çekip whatsupdan gönderin. Talep ettiğiniz başlık onaylanınca mail ve telefonunuza bildirim gelecektir. Başlık onaylanmadan, kontör satın alma dahil işlem yapılamamaktadır.