Ana Sayfa  KURUMSAL  Sms Araçları   S M S   ABONE/ÜYEDestek
ABONE Girişi
Yeni Abone Kayıt
BAŞLIK Talep Formu
Başlayın
Neden Biz?
SMS Hizmetimiz
SMS Fiyatları
Bize Ulaşın
Windows PROGRAMI
Tel/Tablet Uygulaması


OKULLAR İÇİN, TERA SMS GÖNDERME PROGRAMI
32bit Windows
>İNDİR(KURulum), >İNDİR(Taşınabilir Vers.)
64bit Windows
>İNDİR(KURulum)
Programımız gayet kolay arayüzü ile sadece okul ve eğitim kurumları için tasarlanmıştır.

Programımızı bilgisayarınıza indirdikten sonra:

 • Tek tek listeden seçerek;
 • Göndermek istediğiniz öğrencilerin OKUL NUMARAlarını yazarak(Örn:Okula gelmeyen öğrencileri 146,867,543,899 şeklinde yazarak sms gönderebilirsiniz);
 • Sınıf yada şube bazında istediğiniz sınıf yada şubelere;
 • Branş yada göreve göre personele;
 • Tüm Okula yada tüm Personele;
 • KOLAYCA SMS GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

 • Excelde yer alan öğrenci telefon bilgilerini tek seferde programa aktarabilirsiniz.
 • Günlük devamsızlıklıkları, eokula girdikten sonra tek tuşla hitaplı olarak, eokuldan otomatik bildirebilirsiniz.(şifre gerektirmez.)Bk:Videolar

 • Programı şimdi İ N D İ R(32bit Win)

  V   V   V   V   V   V   V   V     Özellikler
  * Programımız ücretsiz ve eokul uyumludur.

  * Tüm bilgiler, ad soyad telefon vs... yerel bilgisayarınızda tutulduğundan, başka kişilerin eline geçmediğinden emin olursunuz.

  * Taşınabilir program oldugundan flashdisk gibi taşınabilir bir ortama kurulup, istenilen bilgisayardan kurulum gerekmeden kullanılabilir.

  * Nerden gönderilirse gonderilsin(program, cep, web), gonderim raporları istenilen yerden(web, cep, pro.) görülebilir. İletim durumları izlenebilir.

  * %100 excel uyumu, Excel'den herhangi bir formattaki veli telefon bilgilerini tek seferde programa aktarabilirsiniz. Örneğin Veli Adı soyadı, öğrenci no, öğrenci adı, sınıfı, Telefonu şeklindeki bir sayfayı otomatik olarak içeri aktarabilirsiniz.

  * %100 başka program uyumu ile herhangi bir programda kayıtlı telefon numaralarını kopyala->Yapıştır diyerek programa aktarabilirsiniz. Bu durumda bilgiler otomatik olarak formatlı hale dönüştürülecektir.

  * Otomatik Devamsızlık bildirimi; OKULlar için eokuldan otomatik Toplam devamsızlık bildirimi, günlük devamsızlıklar, sınıf sınıf yada personele sms gönderimleri standart özelliklerdir.

  * Parametrik(hitaplı) sms için hücredeki bilgileri kullanabilme(kopyala-yapıştır desteği), mesajlarınızı kişilere daha özel hale getirir. Sayın Veli, yerine Sayın Ahmet ÖRNEK gibi.

  * Toplu olarak(HİTAPLI), özel devamsızlık bilidirin. Siz sadece gönder dediğinizde, "Öğrenciniz 12/10/2016 tarihinde, YARIM GÜN(izinsiz) okula gelmemiştir" şekline dönüşür.

  * İstediğiniz öğrencileri yada personelleri seçerek grup oluşturabilirsiniz. Örneğin futbol takımı, okul aile birliği, Fen Öğretmenleri.... gibi. Daha sonra gruba sms gönderebilirsiniz.  VIDEOLU ANLATIM: Program kullanım videoları için TIKLAYINIZ

  E-OKUL UYUMU: E-okul uyumu için TIKLAYINIZ

  KURULUM ve INDIRME
  Programı bilgisayarınıza indirmek için TIKLAYINIZ
  İndirip kurduktan sonra sms göndermek için programın Ana ekranındaki SMS GÖNDERİM AYARLARIna tıklayarak, kayıt esnasında belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi yazınız. SMS kontör satın almışsanız ve bakiyeniz varsa hemen göndermeye başlayabilirsiniz.

  Programın taşınabilir versiyonunu bilgisayarınıza indirmek için TIKLAYINIZ
  Program Sıkıştırılmış şekilde inecektir. İndirdiğiniz yerden programı bilgisayarınızda bularak, üzerine sağ tıklayıp BURAYA ÇIKART(EXTRACT HERE) deyiniz. Tera Sms Gönderme Programı isminde bir klasör oluşacaktır. Bu klasörü D sürücünüze kopyalayınız. Klasörün içindeki cep telefonu simgesinden programı çalıştırabilirsiniz.

  İndirip kurduktan sonra sms göndermek için programın Ana ekranındaki SMS GÖNDERİM AYARLARIna tıklayarak, kayıt esnasında belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi yazınız. SMS kontör satın almışsanız ve bakiyeniz varsa hemen göndermeye başlayabilirsiniz.


  Programın içerisine öğrenci bilgilerini yada kayıtları aktarmak için videolu anlatımlarımızı izleyiniz(üstte).

  EKRAN GÖRÜNTÜLERİ  Destek, sorularınızı iletin
  Lisans işlemleri için bizimle iletişime geçin
  Uzaktan bağlantı programı için tıklayınız(TeamViewer)
  Uzaktan bağlantı programı2 için tıklayınız(Ammy)
  TeraSistem Yazılım ve Web Hizmetleri
  Şehitler Tepesi Mahallesi, Kasım Ekenler Bulvarı, No:84 Tarsus/MERSİN
  Tel:0 324 626
  Bu site Oplavus Teknoloji nam ve hesabına hizmet vermektedir.