Ana Sayfa  KURUMSAL  Sms Araçları   S M S   ABONE/ÜYEDestek
ABONE Girişi
Yeni Abone Kayıt
BAŞLIK Talep Formu
Başlayın
Neden Biz?
SMS Hizmetimiz
SMS Fiyatları
Bize Ulaşın
Windows PROGRAMI
Tel/Tablet Uygulaması

Sadece sisteme üye(abone) olarak sms kontör satın alın. Satın alıdığınız smsleri süre sınırlaması olmadan istediğiniz zaman, tükenene kadar kullanabilirsiniz.

* SMS hizmetimiz, BTKdan yetkili olarak ve Başlıklı(Kendi isminizle) şekilde sunulmaktadır. Tüm faturalarımızda SMS ücreti yazmaktadır(Yasallık açısından bu ibareye dikkat ediniz). Gönderdiğiniz kişide herhangi bir telefon numarası değil, kayıt esnasında belirlediğiniz başlık görünür.

* Modem, telefon hattı, fatura derdiniz yok, ücretsiz programımızı istediğiniz kadar bilgisayara kurabilir, tüm raporları tek yerden görebilirsiniz.

* Kontörlü sistem ile, istediğiniz kadar sms alabilir, taahhüt ve süre sınırlamasına takılmazsınız.

* Satın aldığınız sms kontörlerin kullanım süresi, taahhüt yükümlülüğü yoktur. Istediğiniz kadar sms yukleyebilir istediğiniz süreler içerisinde kullanabilirsiniz

* İster taşınabilir program ile istediğiniz bilgisayardan, isterseniz web sayfamızdan(kullanıcı girişi), isterseniz android cep uygulamamızdan Başlıklı(kurumsal) sms gönderebilirsiniz.

* İstediğiniz yerden gönderdiğiniz smsleri görebilir, daha once gonderdiğiniz kişilere tekrar sms gönderebilirsiniz

* Eokul uyumumuz sayesinde, öğrenci bilgilerinizi tek seferde toplu olarak programa aktarabilir, günlük devamsızlıkları ve toplam devamsızlıklarınızı zorlanmadan tekrar girmeden bildirebilirsiniz.

* Kendinize veya kurumunuza ait birden fazla başlık belirleyebilirsiniz. SMS gönderimlerinizde istediğiniz onaylanan başlığınızı seçebilirsiniz.


SMS ÖZELLİKLERİ
* SMS sistemimizde 160 karakter 1 kontör olarak ücretlendirilir. Sms sistemimiz uzun mesaj desteklidir 160 karakteri geçen mesajlarda gönderilebilir.
* SMS sistemimizde yasal yükümlülükler gereği cayma, mesaj almama hakkı da sunulabilmektedir. İstenirse mesaj sonunda vaz gecme linki gönderilir.
* SMS sistemimizde gönderdiğiniz tüm smsleri, tüm kanallardan(Program, web, cep) görebilir, iletim durumlarına bakabilir(iletildi, beklemede, geçersiz...) yeniden gönderim yapabilirsiniz.
* Her sms gönderiminden sonra kalan bakiyeniz otomatik olarak bildirilir.
* Gönderdiğiniz smslerden, ulaşmayan numaralara yapılan gönderimler ücretlendirilmez.
* Gönderdiğiniz pakette tekrar eden numaralar otomatik olarak ayıklanır, tekrarlanan gönderimler elenir, elenen gönderimlerden ücret düşülmez.
* Tüm kanallardan(Program, web, cep) kalan bakiyenizi ve gönderim detaylarınızı izleyebilirsiniz.Destek, sorularınızı iletin
Lisans işlemleri için bizimle iletişime geçin
Uzaktan bağlantı programı için tıklayınız(TeamViewer)
Uzaktan bağlantı programı2 için tıklayınız(Ammy)
TeraSistem Yazılım ve Web Hizmetleri
Şehitler Tepesi Mahallesi, Kasım Ekenler Bulvarı, No:84 Tarsus/MERSİN
Tel:0 324 626
Bu site Oplavus Teknoloji nam ve hesabına hizmet vermektedir.