Ana Menu
Programımız
S M S
Hakkımızda


...
SMS SİSTEMİ

SMS KAMPANYASI:

Yeni üye olan okullarımıza denemeleri için 100 SMS ÜCRETSİZDİR.

(Lütfen kayıt olarak bizimle iletişime geçiniz(5052966283) Fatura bilgileri istenecektir.)

 

SMS SİSTEMİ

PROGRAMIMIZ

BAŞLAYIN

GÜVENDESİNİZ:YETKİ

Modem, telefon hattı, fatura derdiniz yok, ücretsiz programımızı istediğiniz kadar bilgisayara kurabilir, tüm raporları tek yerden görebilirsiniz.

 

Kontörlü sistem ile, istediğiniz kadar sms alabilir, taahhüt ve süre sınırlamasına akılmazsınız.

 

İster taşınabilir program ile istediğiniz yerden, isterseniz web sayfamızdan(kullanıcı girişi) sms gönderebilirsiniz.

 

İstediğiniz yerden gönderdiğiniz smsleri görebilir, daha once gonderdiğiniz kişilere tekrar sms gönderebilirsiniz

 

Eokul uyumumuz sayesinde, öğrenci bilgilerinizi tek seferde toplu olarak programa aktarabilir, günlük devamsızlıkları ve toplam devamsızlıklarınızı zorlanmadan tekrar girmeden bildirebilirsiniz.

NEDEN BİZ?

Programımız 2013 itibari ile hala e-okula uyumludur(export düğmesi olmasada)

 

Taşınabilir program oldugundan flashdisk gibi taşınabilir bir ortama kurulup, istenilen yerden kurulum gerekmeden kullanılabilir.

 

Nerden gönderilirse gonderilsin, gonderim raporları istenilen yerden görülebilir.

 

%100 excel uyumu, parametrik sms için hücredeki bilgileri kullanabilme.

 

E-OKUL:Toplam devamsızlık bildirimi, günlük devamsızlıklar, öğrenci bilgilerinin tek seferde alınması, sınıf sınıf yada personele sms gönderimleri standart özelliklerdir.

 

Detaylı özellikler için tıklayınız

Program kullanım videoları için tıklayınız

Öncelikle sitemize kayıt olarak kendinize bir üye adı, şifre ve başlık belirleyiniz.(üye kayıt)

 

Programımızı indirerek kurunuz. Belirlediğiniz üye adı ve şifreyi programın SMS gönderim ayarlarına yazınız. Programı indirerek kurmak için tıklayınız,

kurulumsuz taşınabilir versiyonu indirmek için tıklayınız

 

Sms gönderim ayarları:tıklayın

 

Programdaki Kontör Satın al düğmesine tıklayarak, ister kredi kartı ister banka havalesi ile kontör satın alınız.(Bu esnada fatura bilgilerinizde alınacaktır.)

 

Satın aldıgınız kontörleri süre sınırlaması olmadan kullanabilirsiniz, her gönderimden sonra kalan kontörünüz size bildirilecektir. Programda da görülebilir.

 

Bilgi Teknolojileri kurumu(BTK) Türkiyedeki iletişim teknoloji konularını düzenleyen devletin resmi kurumudur. Firamamız Btkdan yetkili resmi Sms acentesidir.

 

Başlıksız sms gönderimi(ticari olarak) yasal olmayan ve hizmeti verene cezai yaptırım gerektiren bir işlemdir. Seçim yaparken bunu da göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır.

 

Tüm bilgiler kendi bilgisayarınızda tutulur. Diğer sitelerdeki gibi bilgilerinizi herhangi bir siteye kaydetmezsiniz. Böylelikle hem hızlı çalışır hemde bilgilerinizi paylaşmamış olursunuz.

E-okula sadece UYUMLUDUR(şife istenmez)bilgi almak kullanmak vs... söz konusu değildir. Bilgilerin tamamı kişi bilgisayarında oldugundan güvendedir.

E-OKUL

DESTEK

SUNUŞ

SMS Kontör

Öğrenci bilgilerini tek seferde toplu olarak eokuldan alabilirsiniz.

 

Günlük devamsızlıkları toplu olarak bildirebilirsiniz

 

Toplam devamsızlıkları tek seferde toplu olarak bildirebilirsiniz.

 

Hiçbir şekilde e-okul şifrenizi programın herhangi bir yerine girmezsiniz, programımız sadece eokuldan alınan raporları kullanmaktadır(export olmasa bile).

 

Öğrenci numarası, sınıf(lar) yada herhangi bir bilgiye göre sms gönderebilirsiniz.

 

2012-2013 EOKULDAN AKTARIMIN NASIL YAPILACAĞINI İZLEYEREK GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MEB hattında, youtube acılmadıgından açılmaz, video dosyasını indirmek için TIKLAYINIZ (izlerken SESİ SONA KADAR AÇINIZ)

 

Son güncelleme dosyasını elle indirmek için tıklayınız

Dosyayı indirip açın(üzerine sağ tık->Buraya çıkart), çıkan dosyaları programın kurulu olduğu yere yapıştırın. Program otomatik olarak güncellenir(yardım->güncelle) ancak bazen güncelleme yapılamamaktadır o durumlarda bu bölümü kullanınız.

 

Windows Vista ve 7 işletim sistemlerinde programı yönetici modunda çalıştırınız. Kısayola sağ tıklayarak uyumluluk modu SP3 seçebilirsiniz. Program sizi bu platformlarda uyararak yönlendirecektir.

 

Bunun dışındaki sorularınız için tıklayınız

Bu site devlet okulları ve özel okullar için pratik bir şekilde ihtiyaçlarına uygun sms gönderim hizmeti vermek üzere geliştirilmiş bir programın sitesidir. Firmamız yetkili acentedir.

 

Okul, etüt merkezi, dershane, sürücü kursu, sınıf öğretmenleri vb. kuruluş ve kişilerin ihtiyaclarına göre pratiklik, güvenlik ve hızlı kullanım esas alınmıştır.

 

Diğer firmalar, dernekler, şirketler ve işletmeler için tasarlanmış rpogramlarımızı görmek için www.cebesms.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatlarımızı görmek için tıklayınız

 

Hizmetimiz başlıklıdır, başlık kayıt esnasında alınacaktır. Başlıklar 11 karakteri geçemez ve Türkçe karakter içeremez.

 

Alınan kontörlerin geçerlilik süresinde sınırlama yoktur. Bitene kadar kullanılabilir.

 

Her gönderimden sonra yada programdaki link ile kalan kontör görülebilir.

 

Havale ile kontör satın almak için programdaki satın linkini kullanınız. Kredi kartı ile kontör satın almak için tıklayınız

 


Bu site
Oplavus
Teknoloji
nam ve hesabına
hizmet vermektedir

TeraSms,e-okul MEB Sms, Sms MEB, uyumlu sms | okullara toplu sms | okullar için sms programı | sms e-okul | liseler için sms sistemi | okul sms | okul sms programı | e-okul sms | e-okul sms bilgilendirme | eokul sms | sms okul | sms veli bilgilendirme | | liselere yönelik sms sistemi | okullar için sms | lise e okuldan sms gönderme uyumlu | halk eğitim merkezleri için toplu sms | okullar için toplu sms | ilköğretim için toplu mesaj paketi
Bu site Oplavus Teknoloji nam ve hesabına Hizmet vermektedir